Správa nemovitostí LTD

Údržba a správa nemovitostí LTD Praha sestává z pestré škály služeb, které se zákazníci mohou sestavit přesně podle svých představ. Mezí základní služby patří například dodávka vody a odvod odpadních vod, dodávka elektřiny, osvětlení společných prostor domu, dodávka plynu a odvoz odpadu. V souvislosti s odpadem přicházejí na řadu také úklidové služby.

Úklid a správa nemovitostí

Úklidové služby jsou se správou nemovitostí nezřídka kdy pevně spjaty. Úklidové firmy se starají především o pořádek ve společných prostorách domu, úklid tedy zahrnuje v první řadě vytírání podlady na chodbách, schodištícha ve výtahu, dále otírání prachu ze zábradlí, poštovních stránek, rámu dveří, v domluvených případech také zalévání květin na chodbách. Správa nemovitostí LTD je tu pro Vás.

Správa nemovitostí Praha a zahradnické služby

K nemovitostem obvykle patří větší či menšípozemky v jejich okolí a také o ty je potřeba pečovat. Společně se správcovskou firmou lze často objednat také údržbu zeleně, která spočívá hlavně v péči o trávník, případně zastřihávání stromků, výsadba květin, zalévání zeleně a v zimních měsících lze domluvit také úklid sněhu. Správa nemovitostí Praha může být opravdu snadná.