Správa nemovitostí Praha zajišťuje veškerou činnost a služby spojené s péčí o dům a přiléhající pozemek. Mezi tyto činnosti patří například revize elektrických zařízení, evidence plateb a výdajů domu, úklidová činnost ve společných prostorách domu nebo zahradnické práce v okolí budovy. Správu nemovitostí lze provádět svépomocí, ale většina domů volí pro starost o společné vlastnictví správcovskou firmu.

Správcovská firma Praha

Správcovská firma je každá jedinečná. Tyto společnosti se liší nejen v cenách, ale především ve službách, které svým klientům nabízejí. Většina firem, které obstarávají správu nemovitostí v Praze, se majitelům nemovitosti stará o účetnictví. Další běžnou činností, kterou správa nemovitostí Praha obvykle zajišťuje, bývají předpisy záloh a vyúčtování veřejných složeb (dodávka vody, elektřiny, odvoz odpadu,…).

Správa nemovitostí Praha

Většina znalých osob, které se v oboru správa nemovitostí Praha a okolí pohybují, zcela doporučují využít služeb správcovské firmy. A to nejen díky finanční úspoře, ale především díky maximální spolehlivosti a zachování bezpečnosti.